Nowa społeczność agilowa – Agilestok

Agilestok - społeczność agilowa w Białymstoku

Niecodziennie jest okazja do napisania tego typu wiadomości 🙂 Mapa polskich społeczności zwinnych niedługo wzbogaci się o kolejną grupę. Tym razem swoje dedykowane spotkania będą mieli pasjonaci agile z Białegostoku. Inauguracja odbędzie się 8 grudnia (czwartek) o godzinie 18:00, na której o właściwym zrozumieniu zwinności opowiadać oraz ćwiczyć w formule warsztatowej będzie Paweł Słowikowski, trener i agile coach.

Ula Wiechowska (organizatorka wydarzenia) i Paweł nagrali krótką zapowiedź tego, czego się można spodziewać po tym warsztacie:

Jeśli jesteście z Białegostoku albo okolic, zachęcamy Was do pojawienia się na tym wydarzeniu i kolejnych tej grupy – możecie zapisywać się na Meetupie oraz dołączyć do społeczności na Facebooku. Każda taka grupa to doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy firmami w danym mieście, networkingu z podobnymi sobie ludźmi i niejednokrotnie zaczątek znacznie większych wydarzeń i przedsięwzięć.

A dodatkowy benefit dla osób, które pojawią się na wczesnym etapie istnienia takiej grupy, to okazja, by w przyszłości prowadzić weterańskie opowieści o tym, „jak to było, gdy pojawiało się na agile <miasto> kilkanaście osób, a nie jak teraz, setki ludzi” 😉 [piję do swoich własnych wspominek z Piotrem Trojanowskim o początkach Poznań Agile User Group]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X