Regulamin wyróżnienia ogłoszenia rekrutacyjnego w agile247.pl

 

Część 1 Informacje ogólne

 1. Serwis Agile247.pl, którego Właścicielem jest 202 procent spółka cywilna z siedzibą w Swarzędzu, oferuje możliwość zamieszczenia na jednej z podstron Serwisu Ogłoszenia rekrutacyjnego.
 2. Ogłoszenia rekrutacyjne są zamieszczane na dedykowanej stronie http://agile247.pl/oferty-pracy . Ogłoszenia wyselekcjonowane są przez redaktorów Serwisu spośród ogłoszeń dostępnych na portalach ogłoszeniowych i informacji nadesłanych przez pracodawców. Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia ogłoszenia, jeśli jego treść nie odpowiada profilowi Serwisu, ogłoszenie nie zawiera nazwy pracodawcy, do którego prowadzona jest rekrutacja lub gdy treść ogłoszenia wskazuje na to, że przedmiotem oferty jest inny zakres obowiązków niż wskazany w nazwie stanowiska
 3. Przedmiotem oferty jest Usługa Wyróżnienia Ogłoszenia Rekrutacyjnego na stronach Serwisu.
 4. Właściciel Serwisu agile247.pl zobowiązuje się do wyróżnienia Ogłoszenia będącego przedmiotem tej oferty na podstronie http://agile247.pl/oferty-pracy i na stronie głównej Serwisu na górze prawego bocznego menu.

 

Część 2 Szczegóły wyróżnienia ogłoszenia

 1. Właściciel Serwisu zobowiązuje się, że wyróżnione Ogłoszenie jest zapisane pogrubioną czcionką i w widoku domyślnym zamieszczone na górze tabeli z ogłoszeniami. Jeśli w danym momencie ogłoszeń wyróżnionych jest więcej, oferty dodane później znajdują się na początku listy.
 2. Ogłoszenie zostanie też dodane do boxa z Ogłoszeniami promowanymi na stronie głównej w prawym menu bocznym, zaraz pod polem wyszukiwarki. Kolejność Ogłoszeń również uzależniona jest od kolejności zgłoszeń (ogłoszenia dodane później są wyżej na liście)
 3. Ogłoszenie rekrutacyjne będzie wyróżnione w Serwisie 14 dni kalendarzowych od momentu rozpoczęcia wyróżnienia.
 4. W danym czasie przedmiotem wyróżnienia w Serwisie mogą być maksimum 3 Ogłoszenia od jednego lub wielu Klientów.

 

Część 3 Zamówienie i płatności

 1. Umowa na usługę Wyróżnienia Ogłoszenia zostaje zawarta z chwilą akceptacji przez Właściciela Serwisu agile247.pl zamówienia złożonego przez Klienta drogą mailowa na adres kontakt@agile247.pl lub na jeden z adresów mailowych wspólników spółki. Składając Zamówienie Ogłoszeniodawca podaje swoje dane niezbędne do wystawienia faktury VAT.
 2. Płatność za wyróżnienie ogłoszenie jest regulowana z góry na konto bankowe właściciela Serwisu, czyli 202 procent s.c. z siedzibą w Swarzędzu.
 3. Koszt Wyróżnienia oferty na 14 dni to 200 zł netto
 4. Po dokonaniu płatności przez Ogłoszeniodawcę, Właściciel Serwisu zobowiązuje się do zamieszczenia Wyróżnienia Ogłoszenia będącego przedmiotem tej oferty w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności na koncie bankowym Właściciela.
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x