Scrum Days 2016 już za tydzień!

Logo Scrum Days 2016

Logo Scrum Days 2016

Pod koniec marca informowaliśmy Was o nachodzącej konferencji Scrum Days 2016. Jest to największa polska konferencja poświęcona tematyce związanej ze Scrumem. Uczestników czeka kilka ścieżek tematycznych, zapełnionych wykładami oraz warsztatami. Wśród zaproszonych prelegentów będzie okazja usłyszeć między innymi Lindę Rising oraz Gunthera Verheyen’a.

Jeśli nie jesteście zdecydowani na które prezentacje się wybrać, koniecznie odwiedźcie kanał Scrum Days na YouTube, gdzie możecie znaleźć zapowiedzi prezentacji, m.in. zaproszenie nagranie przez Ken’a Schwaber’a, współautora Scruma.

Reprezentacja agile247.pl będzie oczywiście na miejscu i będziemy relacjonować przebieg imprezy na naszym profilu na Facebook’u oraz na Twitterze.

Dodatkowo, część naszej redakcji – Izę, Kubę oraz Jacka – będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo i zapewne również złapać na pogawędkę po prezentacji.

Do zobaczenia w Warszawie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x