Szukasz pracy w środowisku agile? Nowy dział na agile247.pl!

Jest praca w środowisku agile!

Jest praca w środowisku agile!

Wszystkie osoby, które poszukują pracy w środowisku agile (np. Scrum Master, Agile Coach, Product Owner) zapraszamy do skorzystania z nowego działu na naszej stronie. W zakładce „Oferty pracy” można znaleźć kilka ofert pracy w miejscach, które uważamy za potencjalnie interesujące z punktu widzenia lean & agile.

Zapraszamy do skorzystania oraz pozostawienia Waszej opinii na temat naszego pomysłu w komentarzach!

/dodatkowa ciekawostka dla spragnionych pikantnych szczegółów czytelników/

Strona „Oferty pracy” to implementacja koncepcji MVP. Chcemy przetestować hipotezę, która brzmi „możemy pomóc znaleźć pracę osobom ze środowiska agile„. Nie wiemy, jaki będzie wynik tego testu, ale jego uruchomienie nie kosztuje wiele – to dosłownie kilka minut rozmowy o samym pomyśle oraz kilka minut na stworzenie działu oraz znalezienie kilku ofert na start.

Alternatywnie mogliśmy przygotować panel zarządzania dla redakcji, dla potencjalnych pracodawców, umożliwić głosowanie na najlepsze oferty, umożliwić dodawanie komentarzy… tylko po co to robić na tym etapie pomysłu?

Zobacz jakie mamy oferty pracy >>>

Źródło zdjęcia:

onelowell.net

Komentarze do wpisu: “Szukasz pracy w środowisku agile? Nowy dział na agile247.pl!

  1. Pomysł przedni. Jak sam pisałeś uruchomienie tego nie jest trudne. Największa sztuka to utrzymywać taki serwis. Dokładać nowe ogłoszenia, weryfikować już zamieszczone itd. Dlatego dobrze będzie to rozpropagować i włączyć do tego firmy, agencje rekrutacyjne itd.

    • @Marcin – dzięki za komentarz. Zgadza się, utrzymanie będzie wyzwaniem. Zastanowimy się, jak rozwiązać ten problem, gdy upewnimy się, że jest ruch na tej zakładce.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x