Archiwum

Relacja z Agile by Example light 2016

Agile-by-exampleW sobotę, 11 czerwca odbyła się „lekka”, 5 godzinna odsłona jesiennej konferencji AgileByExample. Miałam przyjemność uczestniczyć w niej jako prelegent. Jak ujęłabym swoje wrażenia jednym zdaniem? Duża dawka doświadczeń pracy z wykorzystaniem agile’a, w przyjemnej, kameralnej atmosferze. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, zapraszam do lektury.

(więcej…)

 

Relacja z konferencji Agile By Example Light 2014

Baner reklamujący cykl Agile By Example

Baner reklamujący cykl Agile By Example

10 maja miała miejsce wiosenna edycja konferencji Agile By Example, nazwana przez organizatorów “Light”, aby odróżnić ją od starszej siostry, która odbywa się co jesień w Warszawie.

Wydarzenie to zgromadziło ok. 70 osób, co potwierdza “odchudzony” charakter tej konferencji. Niemniej jednak, nie chodzi o ilość, a o jakość, a tej – obserwując reakcje uczestników na prezentowane treści oraz gorące dyskusje kuluarowe – nie zabrakło. ABE Light panującym na sali klimatem bardziej przypominało spotkanie lokalnej społeczności aniżeli konferencję, co pozwoliło na stworzenie unikalnej, nieformalnej atmosfery, sprzyjającej nawiązywaniu kontaktu pomiędzy prowadzącymi a zebranymi słuchaczami. (więcej…)

 

Już wkrótce mini-konferencja Agile By Example Light 2014

Agile By Example Light 2014

Agile By Example Light 2014

W najbliższą sobotę, 10 maja w Warszawie, odbędzie się druga edycja mini-konferencji Agile By Example Light 2014.

Piotr Burdyło, jeden z organizatorów konferencji, tak określa tę inicjatywę: „wiosenna, komplementarna edycja Agile By Example, realizowana na nieco mniejszą skalę”.

Dla przypomnienia, organizatorzy Agile By Example stawiają na prezentacje, które pozwalają uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę na temat agile na bazie faktycznych doświadczeń prelegentów. Prelegenci z założenia nie mają dawać słuchaczom „złotych rad”, a raczej dzielić się sukcesami oraz porażkami na bazie własnych doświadczeń, pozostawiając widowni przestrzeń do własnych interpretacji. (więcej…)

 
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x