Archiwum

Hello (Polish Agile) World! 3 lata później – podsumowanie 2016

Gdy 3 lata temu zdecydowaliśmy się na założenie naszego portalu, dość łatwo uzgodniliśmy wizję tego, czym on będzie i co w nim zawrzemy. Nasz portal miał być “agilowym niebezpiecznikiem” – powszechnie już wtedy znany portal o bezpieczeństwie IT był dla nas wyraźną inspiracją. Znacznie trudniejsze dla nas okazało się wyklarowanie konkretnej nazwy. Najprostsze rozwiązania na nazwę niestety nie były już dostępne i nawet jeśli strony pod tamtymi adresami nie były zbyt często aktualizowane, odrzuciliśmy realność możliwości odkupienia domen. Pozostało nam poszukanie nazwy mniej oczywistej, ale spełniającej nasze potrzeby i przeczucia jak chcemy nasz portal nazwać. (więcej…)

 

Poznajcie świątecznego bohatera od agile247

prezent od agile247Mamy dla Was wyjątkową niespodziankę. Redakcja agile247 przygotowała dla Was w gwiazdkowym prezencie sporo soczystych, agile’owych treści. Podpowiem, że z głównym bohaterem. Bujna czupryna, wystylizowana broda i czerwone rogówki. Macie pomysł, kto to może być? Nasz bohater pojawi się wkrótce w różnych sytuacjach, więc będziecie mieli okazję przyjrzeć mu się bliżej. (więcej…)

 

Hello (Polish Agile) World! 2 lata później – podsumowanie 2015

2 lata portalu agile247.plTo już równo dwa lata, odkąd zdecydowaliśmy się stworzyć agile247.pl. Pomysł zbudowania portalu z polskimi treściami dotyczącymi szeroko rozumianej tematyki agile okazał się strzałem w dziesiątkę. Skąd ta pewność? Czytajcie dalej 🙂

W 2015 roku odwiedziło nas 17,3 tys unikalnych użytkowników (wzrost 178%), którzy wygenerowali 30,8 tys sesji (wzrost 153%) oraz wykonali 59,2 tys wejść na strony (wzrost 71%). Nie są to oczywiście dane, które klasyfikowały by nas w Megapanelu, jednak stabilny i systematyczny wzrost liczby czytelników jest paliwem, które daje nam dużą satysfakcję. (więcej…)

 

Hello (Polish Agile) World! rok później – podsumowanie 2014

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego roku!

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego roku!

Dokładnie rok temu opublikowaliśmy pierwszy wpis na stronie agile247.pl. Zaczynaliśmy, mając jako cel stworzenie polskiego portalu skupionego na szeroko rozumianej tematyce agile i fakt, że po roku piszemy to podsumowanie, odbieramy jako nasz mały sukces.

Wystartowaliśmy ze zrobioną na szybko pierwszą wersją strony, którą w partyzancki sposób testowaliśmy w gronie poznańskich sympatyków lean & agile w zakamarkach lokalnego baru “Metka”. Zebrany feedback uwzględniliśmy w projekcie, napisaliśmy pierwszego posta i w ten sposób działalność agile247.pl stała się faktem. (więcej…)

 
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x