Archiwum

Zapraszamy na Agile w Biznesie 2018!

20 września 2018 roku, w Warszawie, odbędzie się ósma edycja konferencji Agile w Biznesie. Już od lat obejmujemy to wydarzenie patronatem medialnym i ponownie chcielibyśmy Was zaprosić do przyjrzenia się jej programowi i rozważenia udziału. Konferencja jest w szczególny sposób dedykowana kadrze zarządzającej, która chce się dowiedzieć czegoś o zwinności albo jej praktykowanie pogłębić – i w tym sensie jest to wydarzenie unikalne w Polsce. Program jest dopasowany pod tym kątem, w ramach prelekcji zapowiedziane są case studies kilku dużych polskich organizacji, które przechodzą właśnie zwinną transformację lub korzystają z tego podejścia od kilku lat.

(więcej…)

 

Wyjątkowa konferencja poświęcona tematowi zwinnych transformacji firm i rabat dla czytelników agile247

Agile w Biznesie 201725 września w Warszawie odbędzie się jedyna w Polsce konferencja w pełni poświęcona tematowi agile’owych transformacji firm. To okazja, aby poznać kulisy spektakularnych transformacji dużych organizacji z perspektywy agentów tych zmian, a zarazem dowiedzieć się, jakie wyzwania stoją przed managerami firm, w których agile’owe metody pracy funkcjonują od lat. To również szansa na networking w gronie praktyków z bogatym doświadczeniem. (więcej…)

 

Agile w Biznesie 2016 – relacja z konferencji

Konferencja Agile w Biznesie 2016Szósta edycja konferencji Agile w Biznesie odbyła się 20-21 września w Warszawie i  zgromadziła ponad 80 uczestników, którzy mieli okazję wziąć udział w prezentacjach case studies, pracować na warsztatach i – co również ważne – uczestniczyć w dyskusjach w kuluarach z innymi uczestnikami wydarzenia. W ramach tego artykułu przywołane zostaną trzy najlepsze (zdaniem uczestników) spośród ośmiu wystąpień z pierwszego dnia konferencji.

(więcej…)

 

Agile w biznesie – historie z transformacji dużych firm

Konferencja Agile w Biznesie 2016Powakacyjny sezon wydarzeń społecznościowych się rozpoczął, więc mamy dla Was jeszcze jedną godną uwagi konferencję. Wzorem lat ubiegłych ponownie zapraszamy Was na Agile w Biznesie, organizowany przez Computerworld . Konferencja odbędzie się 20-21 września 2016 w Warszawie i ma ambicję skupiać się na aspektach związanych ze zwinnością w średnich i większych organizacjach. Wśród uczestników można się spodziewać kręgu menedżerów średniego i wyższego szczebla z polskich firm będących agile lub będących w trakcie transformacji. Przeczytaj dlaczego warto wziąć udział w tej konferencji i skorzystaj z kodu zniżkowego dla czytelników Agile247.pl.

(więcej…)

 

Podsumowanie V edycji Agile w Biznesie

Agile w Biznesie22 i 23 września odbyła się konferencja Agile w Biznesie, a podsumować warto pierwszy dzień, składający się z prelekcji, głównie case studies z dużych firm polskich i zagranicznych. Summa summarum prezentacje utrzymały dość zaskakująco wysoki poziom (moje oczekiwania były ciutkę niższe). Podsumuję trzy moim zdaniem najlepsze prezentacje, które nie były jeszcze na naszych łamach opisane, i muszę dodać, że na ustalonym już wcześniej poziomie stanął również Łukasz Węgrzyn, który opowiedział o kontraktach zwinnych, ale zawartość tej prezentacji była już przytaczana na naszych łamach przy okazji podsumowania Scrumdays.

(więcej…)

 

Zaproszenie na V edycję Agile w Biznesie

Konferencja Agile w BiznesieJako Agile247 często piszemy o najważniejszych wydarzeniach i swoje trwałe miejsce na mapie konferencji o tematyce zwinnej ma również Agile w Biznesie. Tegoroczna edycja (już piąta) odbędzie się 22 i 23 września w Warszawie. Organizatorzy kontynuują formułę, która sprawdziła się w poprzednich latach – pierwszego dnia odbywa się seria prelekcji, z mixem tematów przyniesionych przez prelegentów z zagranicy i case studies z aspektów wykorzystania agile w polskich organizacjach. Drugiego dnia do wyboru dla uczestników jest 5 różnorodnych warsztatów – od sprawdzonego już na wielu wystąpieniach tematu kontraktów zwinnych, przez skalowanie agile aż po metody wsparcia transformacji (więcej…)

 
Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X