Archiwum

ALE14 – druga część relacji i podsumowanie

logo-ALE14

Welcome to ALE2014

Ostatni dzień konferencji przyniósł jedną wyjątkową prezentację na temat transformacji agilowej w banku ING w Hiszpanii. Angel Diaz-Maroto przedstawił historię sukcesu, ale otwarcie podzielił się też błędami, które popełnił, współtworząc tę transformację. Sama prezentacja była bardzo energetyczna, a przekazane myśli dają wiarę w to, że zmiana organizacji, nawet tak dużej i tradycyjnej, jak bank, jest możliwa. Angel był tak miły, że podzielił się slajdami, które można przejrzeć tutaj – po pierwszych slajdach „obrazkowych”, które były wstępem do historii, następują konkretne treści.
(więcej…)

 

ALE2014 – relacja z pierwszej ręki i prawie na żywo cz.1

ALE2014_100x337W Krakowie kończy się właśnie un-konferencja ALE2014, a ponieważ jako przedstawiciel redakcji agile247 biorę w niej udział, napisałem krótkie podsumowanie dwóch pierwszych dni. Zachęcam do zapoznania się z subiektywnym podsumowaniem kilku sesji, które uznałem za najbardziej wartościowe.

ALE2014 to spotkanie organizowane przez grupę Agile Lean Europe; odbywa się ono cyklicznie raz do roku od 2011 i zbiera entuzjastów oraz praktyków różnych nurtów lean i agile z całej Europy. Kraków został wybrany kolejnym gospodarzem tej imprezy i odwiedziło ją w tym roku w sumie ponad 270 uczestników z 26 krajów. Spotkanie miało miejsce w hotelu Park Inn w centrum miasta. Komplet sal konferencyjnych oraz lobby i korytarze wypełniły się dyskusjami, sesjami warsztatowymi i różnego rodzaju aktywnościami okołoagilowymi. (więcej…)

 
Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x