Archiwum

Trzęsienie ziemi w świecie Agile!

Mieliśmy ostatnio sporo na głowie, ale dla takiej wiadomości cała redakcja spięła się, by przygotować szybko merytoryczny news dla naszych czytelników. W końcu, kto pierwszy publikuje, ten potem jest cytowany 😉 Jako pierwsi zatem na polskiej scenie agile pragniemy donieść wam, że dwie ogromne organizacje: Scrum.org oraz PMI postanowiły połączyć się w jedną. Nazwa nowej organizacji to PMI Scrum! (więcej…)

 

2016 rokiem Kanbana!

Tęskniliście za mną? Ja za wami baaaardzo, więc pora opowiedzieć, co się u mnie przez ten rok wydarzyło. A co to był za rok!!!1 Taki “wow, wow, wow”  w porównaniu z poprzednim. Sama nie ogarniam, jak można się w takim tempie rozwijać i to jeszcze z korzyścią dla tylu ludzi dookoła… Wiecie, przeduma mnie rozpiera po prostu. Zrealizowałam absolutnie wszystkie cele, które zaplanowałam na 2016 (noworoczne postanowienia). No, ale najważniesze dla progressu mojej kariery okazało się postanowienie, żeby w końcu poznać Kanbana i o tym chcę wam opowiedzieć. (więcej…)

 

Poznajcie świątecznego bohatera od agile247

prezent od agile247Mamy dla Was wyjątkową niespodziankę. Redakcja agile247 przygotowała dla Was w gwiazdkowym prezencie sporo soczystych, agile’owych treści. Podpowiem, że z głównym bohaterem. Bujna czupryna, wystylizowana broda i czerwone rogówki. Macie pomysł, kto to może być? Nasz bohater pojawi się wkrótce w różnych sytuacjach, więc będziecie mieli okazję przyjrzeć mu się bliżej. (więcej…)

 

Aplikacja zastąpi Scrum Masterów? Nowy produkt od twórców Scruma

Scrum Master As A Service - aplikacja zastąpi Scrum Mastera?Jak udało się ustalić redakcji agile247.pl, twórcy Scruma zdecydowali się wprowadzić nowy produkt do swojej oferty. Oprócz dotychczas dostępnych szkoleń oraz certyfikacji będzie można skorzystać z aplikacji, która ma zastąpić fizyczną rolę Scrum Mastera w Zespołach Scrumowych.

Usługa nazywa się “Scrum Master As A Service” (w skrócie SMAAS) i jest adresowana do zespołów, które nie mogą sobie pozwolić na fizycznego Scrum Mastera, lub nie są zadowolone z efektów pracy dotychczasowego SM’a. Wszystkie informacje – co ciekawe, także po polsku – dostępne są pod adresem scrummasterasaservice.com/pl/. (więcej…)

 
Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x