Archiwum

Trzęsienie ziemi w świecie Agile!

Mieliśmy ostatnio sporo na głowie, ale dla takiej wiadomości cała redakcja spięła się, by przygotować szybko merytoryczny news dla naszych czytelników. W końcu, kto pierwszy publikuje, ten potem jest cytowany 😉 Jako pierwsi zatem na polskiej scenie agile pragniemy donieść wam, że dwie ogromne organizacje: Scrum.org oraz PMI postanowiły połączyć się w jedną. Nazwa nowej organizacji to PMI Scrum! (więcej…)

 

2016 rokiem Kanbana!

Tęskniliście za mną? Ja za wami baaaardzo, więc pora opowiedzieć, co się u mnie przez ten rok wydarzyło. A co to był za rok!!!1 Taki “wow, wow, wow”  w porównaniu z poprzednim. Sama nie ogarniam, jak można się w takim tempie rozwijać i to jeszcze z korzyścią dla tylu ludzi dookoła… Wiecie, przeduma mnie rozpiera po prostu. Zrealizowałam absolutnie wszystkie cele, które zaplanowałam na 2016. No, ale najważniesze dla progressu mojej kariery okazało się postanowienie, żeby w końcu poznać Kanbana i o tym chcę wam opowiedzieć. (więcej…)

 

Poznajcie świątecznego bohatera od agile247

prezent od agile247Mamy dla Was wyjątkową niespodziankę. Redakcja agile247 przygotowała dla Was w gwiazdkowym prezencie sporo soczystych, agile’owych treści. Podpowiem, że z głównym bohaterem. Bujna czupryna, wystylizowana broda i czerwone rogówki. Macie pomysł, kto to może być? Nasz bohater pojawi się wkrótce w różnych sytuacjach, więc będziecie mieli okazję przyjrzeć mu się bliżej. (więcej…)

 

Aplikacja zastąpi Scrum Masterów? Nowy produkt od twórców Scruma

Scrum Master As A Service - aplikacja zastąpi Scrum Mastera?Jak udało się ustalić redakcji agile247.pl, twórcy Scruma zdecydowali się wprowadzić nowy produkt do swojej oferty. Oprócz dotychczas dostępnych szkoleń oraz certyfikacji będzie można skorzystać z aplikacji, która ma zastąpić fizyczną rolę Scrum Mastera w Zespołach Scrumowych.

Usługa nazywa się “Scrum Master As A Service” (w skrócie SMAAS) i jest adresowana do zespołów, które nie mogą sobie pozwolić na fizycznego Scrum Mastera, lub nie są zadowolone z efektów pracy dotychczasowego SM’a. Wszystkie informacje – co ciekawe, także po polsku – dostępne są pod adresem scrummasterasaservice.com/pl/. (więcej…)

 
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x