Archiwum

Scrum City Game – relacja

Podsumowanie Scrum City Game - demonstracja produktów

W niedzielę 13 września 2015 r. wziąłem udział w zapowiadanej wcześniej na naszych łamach (wywiad z organizatorem scrum city gamegrze miejskiej o Scrumie. Gra odbyła się w budynkach Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i trwała ok. 5 godzin (licząc od momentu rejestracji aż do momentu ogłoszenia zwycięzców). Wydarzenie zebrało dużą ilość uczestników (pojawiło się 78 osób, głównie z Wrocławia, ale też z Poznania, Łodzi, Warszawy i Krakowa), którzy wykazali się zaangażowaniem i bez wątpienia dobrze się bawili. (więcej…)

 

Łukasz Krupa: „”To promocja wartości które kryją się za Scrumem”

Scrum City Game

Kuba: Co kryje się pod pojęciem Scrum City Game?

Łukasz Krupa: Jednym zdaniem Scrum City Game to połączenie gry miejskiej z profesjonalnym szkoleniem na temat metody Scrum. Ale tak naprawdę pod spodem to coś więcej. To nowatorska forma spędzania czasu, to inny sposób edukacji, to także zabawa. I o ile podczas wydarzenia można nauczyć się podstaw Scrum, to celem głównym gry jest promocja wartości które kryją się za tym frameworkiem. To także doskonała okazja to integracji osób z różnych firm, nie tylko z branży IT.

Mówisz, że nie tylko IT, gdybyś mógł scharakteryzować typy uczestników – kto uczestniczy w Scrum City Game?

Ciężko stwierdzić…. W tamtym roku, podczas pierwszej edycji, przybyły głównie osoby młode, ciekawe, czym jest to wydarzenie, część rzeczywiście związana z IT. Natomiast w tym roku chcemy dotrzeć także do osób, dla których Scrum nie jest znany. Temat tegorocznej edycji jest związany z przedsiębiorczością, więc liczymy na przybycie osób związanych ze startupami, może także działające w ramach inkubatorów przedsiębiorczości. (więcej…)

 
Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x