Już wkrótce konferencja Scrum Days 2015!

Scrum Days 2015 - logo konferencji

Scrum Days 2015 – logo konferencji

Pod koniec maja (28-29) w Warszawie odbędzie się konferencja Scrum Days 2015. Osoby stojące za organizacją tego wydarzenia to Tomek Włodarek oraz Kate Terlecka, czyli postaci bardzo dobrze znane w polskim agile’owym świecie. Jest to pierwsza w Polsce konferencja skupiona głównie na frameworku Scrum i – jak zapowiadają organizatorzy – „będzie to coś więcej, niż konferencje, które widzieliśmy wcześniej”.

Gwiazdami konferencji, zaproszonymi do wygłoszenia keynote’ów, są Dave SnowdenNick Obolensky oraz Gunther Verheyen. Znana jest już również lista pozostałych prelegentów.

Warsztaty Labirynty Scruma, 9-10 grudnia we Wrocławiu

Co wyróżni, zdaniem organizatorów, ScrumDays na tle innych tego typu wydarzeń?

  • format prezentacji – 18-minutowy timebox na prezentację, znany słuchaczom TED’a. Osobiście przyjąłem tę wiadomość z radością, ponieważ jest to czas, który z jednej strony pozwoli na przekazanie ciekawych idei, a z drugiej nie powinien dopuścić do znudzenia słuchaczy.
  • dostępność coachów ICF – wokół pojęcia „coaching” narosło wiele mitów, które na łamach agile247.pl zdarzało się nam rozwiewać (coach jest świadkiem – o coachingu). W ramach konferencji uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o coachingu od osób, które zajmują się tym tematem zawodowo.
  • giełda pracy – okazja dla osób, które szukają pracy w rolach agile’owych, oraz firm, które takowych kompetencji szukają.

Agile247.pl objął patronatem konferencję Scrum Days 2015 i z tego tytułu mamy dla naszych czytelników specjalną, 10% zniżkę:

ZAMÓW BILET NA SCRUM DAYS 2015 >>>

Komentarze do wpisu: “Już wkrótce konferencja Scrum Days 2015!

  1. Konferencja bardzo udana chociaż kilka pól do optymalizacji na pewno się znajdzie. Zapraszam do przeczytania mojej relacji z konferencji

  2. Jacek Wieczorek

    Jarek, dzięki za link. Taka relacja na pewno jest przydatna dla osób, które nie dotarły na konferencję w tym roku, a rozważają pojawienie się w 2016.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X