Już wkrótce konferencja Scrum Days 2015!

Scrum Days 2015 - logo konferencji

Scrum Days 2015 – logo konferencji

Pod koniec maja (28-29) w Warszawie odbędzie się konferencja Scrum Days 2015. Osoby stojące za organizacją tego wydarzenia to Tomek Włodarek oraz Kate Terlecka, czyli postaci bardzo dobrze znane w polskim agile’owym świecie. Jest to pierwsza w Polsce konferencja skupiona głównie na frameworku Scrum i – jak zapowiadają organizatorzy – „będzie to coś więcej, niż konferencje, które widzieliśmy wcześniej”.

Gwiazdami konferencji, zaproszonymi do wygłoszenia keynote’ów, są Dave SnowdenNick Obolensky oraz Gunther Verheyen. Znana jest już również lista pozostałych prelegentów.

Co wyróżni, zdaniem organizatorów, ScrumDays na tle innych tego typu wydarzeń?

  • format prezentacji – 18-minutowy timebox na prezentację, znany słuchaczom TED’a. Osobiście przyjąłem tę wiadomość z radością, ponieważ jest to czas, który z jednej strony pozwoli na przekazanie ciekawych idei, a z drugiej nie powinien dopuścić do znudzenia słuchaczy.
  • dostępność coachów ICF – wokół pojęcia „coaching” narosło wiele mitów, które na łamach agile247.pl zdarzało się nam rozwiewać. W ramach konferencji uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o coachingu od osób, które zajmują się tym tematem zawodowo.
  • giełda pracy – okazja dla osób, które szukają pracy w rolach agile’owych, oraz firm, które takowych kompetencji szukają.

Agile247.pl objął patronatem konferencję Scrum Days 2015 i z tego tytułu mamy dla naszych czytelników specjalną, 10% zniżkę:

ZAMÓW BILET NA SCRUM DAYS 2015 >>>

Komentarze do wpisu: “Już wkrótce konferencja Scrum Days 2015!

  1. Jacek Wieczorek

    Jarek, dzięki za link. Taka relacja na pewno jest przydatna dla osób, które nie dotarły na konferencję w tym roku, a rozważają pojawienie się w 2016.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x