Nasz zespół

Ewa Gowin

Od kilkunastu lat jestem związana z projektami, produktami, zespołami i procesami. Zaczynałam współtworząc w Allegro pierwszy dział projektowy, gdzie zdobywałam doświadczenie jako analityk biznesowy, tester i Project Manager, by później przejąć opiekę nad porfolio projektów PayU i grupy serwisów ogłoszeniowych. Od 7 lat w świecie Lean i Agile – początkowo pracowałam jako Scrum Master i Coach wspierający transformację Allegro i PayU na Scruma, coachowałam kilkanaście zespołów rozpoczynających pracę scrumem i współtworzyłam oraz prowadziłam szkolenia ze Scruma i Kanbana dla kilkuset osób. Przez kilka lat pomagałam również zespołom IT Operations usprawniać pracę z wykorzystaniem Kanbana. Obecnie zaangażowałam się w transformację zwinną w BZWBK. Jestem certyfikowanym Product Ownerem i Scrum Masterem. W ramach 202procent.pl dzielę się swoją wiedzą z klientami. W pracy interesują mnie przede wszystkim ludzie i interakcje, bo wierzę, że dla zgranego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem gorącą zwolenniczką limitowania pracy, walki z multitaskingiem i pytania „dlaczego”. I bardzo lubię wbijać szpile.

Bądź w kontakcie:

Facebook LinkedIn

 

Kuba Szczepanik

Jestem konsultantem i trenerem zwinności w ramach 202 Procent, specjalizującym się w zwinnych transformacjach. Wspierałem transformację agile w mBanku, gdzie wraz z zespołem pomagałem wykorzystać całej organizacji potencjał tkwiący w Scrumie. Wcześniej byłem liderem Centrum Agile w Grupie Allegro, którego celem było wsparcie uzwinnienia całej firmy. Z sukcesami wspierałem zespoły rozwijające Allegro.pl i PayU.pl. Można mnie spotkać jako prelegenta na wielu konferencjach i spotkaniach branżowych. Oprócz wpisów na portalu, dzielę się też przemyśleniami osobistymi o agile na swoim blogu kubaszczepanik.pl

Bądź w kontakcie:

 Facebook LinkedIn

 

Jacek Wieczorek

Jestem doświadczonym Agile Coachem i praktykiem podejścia agile. Pomagam firmom efektywnie tworzyć wartościowe produkty. Osiągam to poprzez korzystanie z adaptacyjnego podejścia do wytwarzania oprogramowania, skupiając się na wczesnym obniżaniu ryzyk oraz szybkim dostarczaniu wartości. Przez kilkanaście lat w branży IT nabrałem doświadczenia w różnych rolach (programista, project manager, scrum master, agile coach, C-level manager), w różnych firmach (startupy, średnie firmy, korporacje), działających w różnym modelu (firmy produktowe oraz usługowe, klient wewnętrzny i zewnętrzny), opartych o różną kulturę (m.in PL, UK, USA).
Ostatnie kilka lat wspierałem dwie duże transformacje agile’owe (Allegro, PayU) oraz prowadziłem przez transformację software house (STX Next). Pracowałem z kilkudziesięcioma zespołami scrumowych w firmach od 150 do 1000+ osób. Wspierałem z sukcesem zmiany na poziomie zespołów, managementu oraz kultury organizacyjnej.
Na co dzień pomagam klientom działając jako konsultant w firmie, którą założyłem wraz z grupą znajomych praktyków agile oraz lean (202procent.pl). Dzielę się wiedzą na konferencjach branżowych, współtworzę największy polskiego portal o agile (agile247.pl) oraz piszę bloga, dotykając głównie tematów z obszarów agile oraz Scrum (agilecoaching.pl).
Jestem przekonany, że poważne zmiany w firmach dokonują się nie na poziomie konkretnych praktyk, lecz na poziomie kultury oraz wartości organizacji. W codziennej pracy wierzę w otwartość, zaufanie oraz partnerstwo, a przysłowiową „szklankę” widzę zawsze do połowy pełną.

Bądź w kontakcie:

 Facebook LinkedIn

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x